Prywatna poradnia neurologiczna

Prywatna poradnia neurologiczna

W naszej Prywatnej Poradni Neurologicznej udzielamy świadczeń w zakersie:

  • chorób naczyniowych mózgu oraz ich następstw (pacjenci po udarach niedokrwiennych lub krwotocznych),
  • bólów głowy,
  • zespołów bólowych kręgosłupa,
  • chorób obwodowego układu nerwowego, w tym neuropatii,
  • padaczki,
  • zespołów otępiennych (choroba Alzheimera),
  • chorób neurozwyrodnieniowych (np. choroba Parkinsona),
  • zaburzeń ruchowych

Porad udziela Pani Małgorzata PIOSIK - lekarz specjalista neurologii.

Pani doktor posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w lecznictwie ambulatoryjnym, jak i szpitalnym. Z pasją zajmuje się leczeniem dolegliwości ze strony układu nerwowego u osób dorosłych.

Istotą jej pracy jest zarówno fachowa wiedza, jak również przyjazne podejście do pacjentów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych.

Rejestracja na wizytę

w dni robocze

osobiście lub za pośrednictwem osoby trzeciej
w godzinach

8.00 - 18.00

telefonicznie
w godzinach 8.30 - 17.30
pod numerem 

32 2454 733

Zasady zapisów na wizyty prywatne

Rezerwacja terminu wizyty jest aktualna pod warunkiem uiszczenia przedpłaty w wysokości 30zł, najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem planowanej wizyty.

W przypadku przedpłat na rachunek bankowy,  rezerwacja jest aktualna, jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na naszym rachunku na 2 dni przed terminem wizyty – aby, w takim przypadku  nie zostać wykreślonym z kolejki, prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania przedpłaty

na adres email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedpłata zostaje zaliczona na koszt udzielonego świadczenia medycznego (osobie zapisanej lub innej osobie wskazanej w zastępstwie), a w przypadku nie skorzystania z wizyty i jej nieodwołania najpóźniej na 2 dni robocze
przed planowanym terminem wizyty - nie jest zwracana.

W przypadku rezygnacji z wizyty z zachowaniem terminu rezerwacji zadatek jest zwracany w sposób w jaki został dokonany – gotówką na podstawie oryginału paragonu – lub przelewem w przypadku przedpłat gotówkowych.

Nr RACHUNKU BANKOWEGO :

45 1020 2313 0000 3002 0128 3555

NZOZ FAMILIA 41-608 Świętochłowice, Łagiewnicka 6